Image
Sieć restauracji PINK SUSHI i BURRITO SUSHI w Polsce

             PINK SUSHI I SUSHI BURRITO to prężnie rozwijają się sieć restauracji i wysp gastronomicznych w Polsce.  Nasi Mistrzowie to Top One Sushi Masters w Polsce, osoby z bardzo bogatym doświadczeniem popartym szeregiem kursów i szkoleń.  Szefowie kuchni praktykowali w najlepszych restauracjach z gwiazdą Michelin w Europie oraz Azji. 

             Pink Sushi to nowy koncept gastronomiczny, który wyróżnia się nietypową formą sprzedaży i będzie rozwijany przede wszystkim w centrach handlowych. Obecnie Pink Sushi działa w dwóch lokalizacjach. Pierwsza zlokalizowana jest w Millennium Hall w Rzeszowie, funkcjonuje nieprzerwanie od 1 października 2022 r, a druga została otwarta miesiąc temu i znajduje się w Galerii Katowickiej w Katowicach.

             Nasz koncept najlepiej sprawdza się w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Dlaczego? Ponieważ w naszych restauracjach serwujemy sushi na taśmociągu, to bardzo popularny sposób serwowania sushi zwłaszcza w Japonii. Każdy stolik ma do niego bezpośredni dostęp. Ten pomysł nie jest nowością, działa już na świecie. Naszym założeniem jest zapewnienie obsługi dla każdego stolika wyłącznie z taśmociągu. Serwujemy wszystko, od napojów po podstawowe przekąski, na taśmie.


             Sushi Burrito to format wysp gastronomicznych z nietypową ofertą, która również rozwijamy w galeriach handlowych i miejscach o dużym natężeniu ruchu. Obecnie posiadamy 2 wyspy, jedna w Rzeszowie w Galerii Rzeszów oraz druga w Krakowie w Galerii Serenada (otwarcie 2 marca 2024).  Sushi Burrito to wyłącznie wyspy handlowe, ale bardzo starannie zaprojektowane i prezentujące się wyjątkowo atrakcyjnie, wyróżniające się na tle konkurencji. Wyspy Sushi Burrito mają 12-16 mkw. powierzchni. Istotny jest koncept monitorów na których wyświetlane są produkty.  Klient podejmuje decyzję na wyspie, wybiera pierwszy składnik główny, na przykład łososia, tuńczyka, opcję wegańską z tofu lub coś innego, następnie wybrany sos i 3 ulubione dodatki. Kucharz rozkłada ryż na norii i umieszcza wybrany składnik główny. Następnie dodaje sos i dodatkowe składniki. Cały proces odbywa się na bieżąco – kucharz przygotowuje danie na oczach klienta, zwija to w większą rolkę, która jest potem podgrzewana.  Nie jest to danie zimne ani gorące, ale przyjemnie ciepłe. Rolkę przecina się w specjalny sposób pod kątem i jest gotowe do podania. Cały proces zajmuje około 5 minut.

             Ten koncept zaczerpnięto z USA, gdzie Sushi Burrito łączy w sobie najlepsze elementy tradycyjnego sushi i meksykańskiego burrito. 

Ta harmonia smaków i konsystencji daje wyjątkowe doświadczenie kulinarne, które jest jednocześnie nowoczesne i tradycyjne. 

I co jeszcze istotne, oprócz sushi burrito, na wyspie posiadamy w ofercie standardowe zestawy sushi. To co nas wyróżnia to także cena. Najdroższe burrito kosztuje 22 zł, a zestaw 26 zł.

NASZE LOKALIZACJE:

KATOWICE restauracja PINK SUSHI
RZESZÓW restauracja PINK SUSHI
Rzeszów SUSHI BURRITO
KRAKÓW SUSHI BURRITO
lubin
LUBIN SUSHI BURRITO

Chcesz współpracować z PINK SUSHI to:

– zapraszamy na wstępne negocjacje oraz rozmowę wstępna

– zapraszamy na degustacje do naszej siedziby w Katowicach, Rzeszowie i Krakowie gdzie serwujemy najlepsze sushi w najkrótszym czasie

– przestawiamy nasza strategie: marketingowa, restauracyjna, zadaniowa i co najważniejsze ekonomiczno-finansowa

– rozpoczeniemy procesy: szkoleń, wdrożeń pracowników,  budowa zespołu, adaptacji lokalu, łańcucha dostaw, działań marketingowych, itd.

– przestawimy kilka modeli współpracy oraz wybierzemy najkorzystniejszy dla obu stron

– możesz liczyć na wsparcie na każdym etapie współpracy

– Twoja efeketywność zmierza i ocenia nie tylko Twoi Klienci ale również audyty SFA

– zawrzemy umowę- zrobimy wielkie otwarcie!

KONTAKT:

Dawid Kościółek

dyrektor zarządzający

 

tel. +48 604 422 771

mail: dawid.kociolek@pinksushi.pl